چیدن بر اساس

 1. ۵.۰

  به شدت گرون هست علی رغم اینکه مکان این کافه کاملا ملی هست و همه ایرانی ها در اون سهم دارن نه فقط صاحب کافه ..همه ما داریم مالیات میدیم پس چرا باید منوی این کافه تقریبا 1.5 برابر کافه های دیگه باشه؟؟؟
  برخلاف اسمش که چای بار هست و باید دمنوش های خوبی داشته باشه متاسفانه هم دمنوش های ساده ای میاره و هم کافه رو میسوزونن…فقط سالاد های خوبی دارن که همچنان از کیفیتش چندان کم نشده خوشبختانه..فضای زیبایی هم دارن که نمیشه تشکر کرد چون مال خوشون نیست و نون اثر تاریخی بودن این فضا رو میخورن..
  من خیلی این کافه میفرفتم..متاسفانه هر دفعه کیفیت کار در حال کم شدن هست..دیشب کاملا عصبانی شدم از اینکه احساس کردم مدیر کافه داره من رو نفهم فرض میکنه چون ما درخواست فلافل داشتیم و در داخل منو نوشته بود با حمص این فلافل ارایه میشه..ولی هیچ حمص ای کنارش نبود(دقیقا پارسال هم فلافل ما رو بدون حمص آوردن)..به مدیرشون گفتم ولی بهم گفت که حمص رو مالیده داخلش..بازش کردم و بهشون نشون دادن چون هیچ اثری از حمص نبود..در کمال ناباوری دیدم اصرار دارن که حمص زده شده و من هستم که نمیفهمم..
  مشکل دیگه این بود که ما سفارش chia latte داده بودیم ولی برای ما فقط میکس چای معمولی (black tea) با شیر آورده شد و وقتی بهشون گفتم که توی chia latte باید حتما زنجبیل و دارچین و فلفل و وانیل باشه اصلا قبول نکردن و باز گفتن که این ما هستیم که بلد نیستیم..همونجا با گوشیم سرچ کردم و از منویstarbucls نشون دادم بهشون ولی همچنان با بی تربیتی تمام قبول نکردن و ما فقط جلوی مهمونت خارجیمون کاملا ضایع شدیم..لینک زیر رو میذرام ببینید گه chia latte ترکیباتش چی هست:
  http://www.starbucks.com/menu/drinks/tea/chai-latte

 2. ۵.۰

  خیلییییییییییییییییییییی بی ادبن
  خوش بختانه پشت تلفن صحبت کردم متوجه شدم
  این جور جاها آدم نباید بره تا یاد بگیرن چطور برخورد کنن با مشتری

 3. ۵.۰

  خيلي خيلي بي تربيتن، تمام خدمه و صاحب كافه، كلا چيزي به عنوان مشترى مدارى براشون مطرح نشده

 4. ۵.۰

  اسپرسو رو برداشتن یه ذره کف شیر ریختن روش میگن این ماکیاتوس یعنی لکه. در صورتی که ماکیاتو یک نوع لته هستش که خوب تفکیک شده و درست کردنش خیلی هم سخته. بهشونم میکی مسخره میکنن.

 5. ۵.۰

  کثافت با اون میدیر کج کلشو ابروی اون مکان بردن متعسفم که صابکار اینجور مدیر احمقی دارن یکی همتیان ودیگری نادری بیشعورن

نظر دهید

رتبه بندی شما