تولد نت نظر

ما هم مثل شما عاشق پیدا کردن بهترین و جدید ترین ها هستیم. چرا یک لیست بلند بالا از جدیدترین، بهترین، شیک ترین و معروف ترین ها نداشته باشیم؟! ما در نت نظر این نیاز را شناختیم و برای شما این امکان را فراهم کردیم که در هر زمان فقط با اتصال به اینترنت، چه از طریق کامپیوتر، چه تبلت یا موبایل، بتوانید از طریق نت نظر، آدرس و شماره تماس بهترین ها را پیدا کنید، عکس ها و توضیحات را به راحتی ببینید و حتی نظر مردم را درباره آن ها بخوانید تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

تیم قوی و خلاق نت نظر با پشتیبانی مدیر سایت حامد فرهادیان توانست با مشاهده نمونه های معروف و موفق ایرانی و غیر ایرانی، بهترین طراحی را برای نمایش و معرفی بهترین و جذاب ترین ها و نمایش لیست های جالب برای کاربران انجام دهد. اکنون شما نت نظری های عزیز می توانید به سادگی از این لیست ها استفاده کنید و کیفیت خوش گذرانی خود را بیشتر کنید. سایت نت نظر با بیش از سه سال تلاش مداوم توانسته بالاترین رتبه ها در جستجوی گوگل را بدست بیاورد و از رقیبان چه از نظر کیفیت مخاطب و چه محتوا پیشی بگیرد و همین موضوع باعث اعتماد بیشتر کاربران به ما شده است.

حامد فرهادیان نت نظر
حامد فرهادیان – کارآفرین ایرانی و مدیر سایت نت نظر

نت نظر یک مرجع آنلاین بزرگ از بهترین و جذاب ترین هاست

شاید تابحال برای شما پیش آمده است که می خواهید به جای جدیدی بروید و یا اسم یک محل خوب را شنیدید و به دنبال آدرس آن هستید و حتی به دنبال یک گزینه خوب برای تولد گرفتن برای یک دوست هستید; یا اگر یک قرار کاری دارید شاید لازم باشد، یک رستوران یا کافه را رزرو کنید، یا تصمیم سفر به مکانی دارید و به دنبال محل مناسبی هستید و حتی خیلی ساده تر، برای انجام کاری باید از اپلیکیشن های روز بهره ببرید و … . پس چه خوب است که نظر چند نفر را در مورد آن جا بدانید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید و قرار مهم شما به بهترین نحو برگزار شود. برای همه این کار ها بسادگی می توانید از یک دایرکتوری جامع و محبوب استفاده کنید، سایت نت نظر در این مورد می درخشد چرا که بروز است و تعداد زیادی از نیازمندی های شما را در خود ثبت کرده و با بیش از ۲۵۰۰۰۰ بازدید کننده در ماه، نظرات کاربران زیادی را در مورد نیازهای مختلف در خود جای داده و لیست های مناسبی را به شما پیشنهاد می دهد.

کاربران نت نظری

ما کاربران خود را نت نظری می نامیم چرا که بدون آن ها نت نظر نمی توانست به قدرتمندی حال حاضر برسد. بیش از ۱۸۰۰۰ کاربر در اینستاگرام ما را دنبال می کنند و همیشه با نظرات و پیشنهادات خود ما را تقویت می کنند. ما برای اینکه کاربران بهترین قهوه را بنوشند یا خوشمزه ترین پیتزا را انتخاب کنند و کلا همیشه بهترین تجربه ها را داشته باشند، مسوول هستیم و از طریق کانال های مختلف ارتباطی مثل ایمیل، اینستاگرام و تلگرام همیشه اطلاع رسانی می کنیم. شما هم می توانید از طریق صفحه عضویت، در کانال ارتباطی ما عضو شوید و آخرین اخبار و لیست ها را در مورد کافه، کافی شاپ، رستوران ها و همه نیازمندی های دیگر خود بدست آورید.

NetNazar iBridge2016
حامد فرهادیان – مدیر سایت نت نظر در iBridge 2016

رسالت ما در مورد آنچه در اختیار شما می گذاریم

مجموعه نت نظر با تجربه بالا، خلاقیت و دانش می تواند همه سرویس های مورد نیاز برای معرفی و مطرح شدن یک محل و یا اپلیکیشن و تکنولوژی را در محیط اینترنت بصورت تضمینی ارائه دهد. تضمین کار نت نظر کیفیت سرویس ها است و اعتماد کسب و کارها نشانی از این کیفیت است. تیم قدرتمند ما با مطالعه تجربه های غیر علمی بعضی سایت ها و سرویس های مشابه در ایران به این نتیجه رسیده که کیفیت تنها زبان گفتگو است. ما برای انتخاب و ثبت مکان ها و نیازمندی های روزمره روش های سنتی را دنبال نمی کنیم. مکان ها و مطالب معتبر و خوب توسط کاربران از طریق کانال های ارتباطی به ما معرفی می شوند و سپس همکاران ما برای آشنا شدن با آن مکان ها و کنترل کیفیت آن ها در محل حاضر می شوند و یا خود را در معرض استفاده از خدماتی که در سایت معرفی می شوند قرار می دهند و پس از بررسی معیار های کیفی، در مورد آن ها نظر می دهند و در صورت مورد تایید قرار گرفتن، امکان ثبت شدن در سایت برای آن ها فراهم می شود. به این طریق ما بهترین ها را معرفی می کنیم و کاربران هم به همین دلیل به ما اعتماد می کنند.

موارد ثبت شده

بیش از سه سال است که دوستان خوبی از میان کسب و کارها پیدا کرده ایم و با پشتیبانی دوطرفه توانسته ایم هم خود را تقویت کند و هم کسب و کارهای همراه خود را به خوبی معرفی کنیم. رسالت ما بیان واقعیات به بهترین و شفاف ترین شکل ممکن است، به همین خاطر است که مورد توجه بسیاری از کسب و کارهای نوپا برای معرفی شدن به مردم و نیز اماکن قدیمی تر و معروف تر برای حضور حرفه ای تر در اینترنت قرار گرفته ایم.

مصاحبه با حامد فرهادیان مدیر سایت نت نظر در iBridge برلین

نت نظر در فضای رسانه

حامد فرهادیان با توجه به فعالیت های موفق در فضای مجازی و سابقه بیش از ۱۵ سال شروع کردن استارت آپ های بین المللی و کار آفرینی، توانسته در فضای جهانی نیز چهره شناخته شده ای باشد و سایت نت نظر را در کنفرانس های بزرگ معرفی کند و به بقیه امکان مطالعه این استارت آپ موفق را بدهد. کنفرانس iBridge برلین در ۲۰۱۵ یکی از معروف ترین کنفرانس هایی است که پیرامون استارت آپ های ایرانی بحث و گفتگو می کند و نت نظر این فرصت را بدست آورد که در این کنفرانس شرکت کند. ویدیوی بالا بخشی از مصاحبه با مدیر سایت نت نظر در مورد استارت آپ های ایرانی و به خصوص نت نظر است.

حامد فرهادیان در iBridge 2016 در بارسلونا هم با معرفی بلاگ نت نظر و ایده های خلاقانه سایت نت نظر تواست توجه استارتآپ های زیادی را به خود جلب کند و یک بار دیگر هم نام نت نظر را در میان استارت آپ های ایرانی مطرح و بر سر زبان ها بیاندازد. خلاصه ای از معرفی ایران توسط نت نظر را در iBridge Barcelona در زیر مشاهده کنید.

ما بهترین راه ارتباطی با کاربران را از طریق شبکه های اجتماعی یافته ایم به همین جهت سعی می کنیم حضور بسیار فعال در همه شبکه های اجتماعی روز داشته باشیم تا بتوانیم در هر لحطه با کابران خود به بهترین نحو در ارتباط باشیم. شما هم می توانید نت نظر را در شبکه های مختلف اجتماعی دنبال کنید.