صبحانه یکی از اصلی ترین وعده های غذایی است. صبحانه در کشور های مختلف با توجه به پیشینه تاریخی و فرهنگی و همچنین مواد غذایی موجود، بصورت مختلف سرو می شود. هیچ عجیب نیست اگر بدانید که قهوه اسپرسو یا کاپوچینو یکی از اصلی ترین پایه های یک صبحانه ایتالیایی است و چای انگلیسی هم که از اسم آن مشخص است … .
صبحانه ایرانی بصورت سنتی چای (معمولا با شکر) به همراه نان و پنیر، کره، مربا و عسل است. بسته به سلیقه افراد نان سنگک، بربری، لواش، تافتون و حتی تست و باگت در سر سفره صبحانه دیده می شود. به خاطر استقبال ایرانیان از این وعده غذایی، صبحانه تبدیل به یکی از وعده های اصلی سرویس دادن در کافه و کافی شاپ های شهر های بزرگ شده است و در رقابتی سنگین هر کافه ای شما را با یک بشقاب هیجان انگیز از خوردنی های خوشمزه سورپریز می کند.
بعضی کافه ها هم که اصولا دست شما رو باز می گذارند که منوی مورد علاقه صبحانه خود را از میان چند منوی مختلف انتخاب کنید و هرچیزی که هوس آن را دارید در این وعده خوشمزه صبح گاهی بخورید.
تصویر زیر از یک ساندویچ سبک کالباس و پنیر آب شده است که با نان مخصوص شیرینی خوشمزه ایتالیایی و فرانسوی به نام کروسان که ترد و نرم و کمی ته مزه شیرین دارد ساخته شده است.
#NetNazar #Cafe #Restaurant #Tehran #Iran #Food #کافه #رستوران #تهران #ایران #بزن #روزانه #عکس #صبحانه #خوشمزه #صبحونه #سوسیس
——–
نت نظر، معرفی بهترین ها به شما
www.NetNazar.ir
www.NetNazar.com
????????????????????????????????????????????????

Leave a Reply