بازگشت به کفش پرفکت استپس

کفش پرفکت استپس | نت نظر
کفش های سری سلامتی - هلس واک سفید

درباره کفش های سری سلامتی:

این کفش ها اختراع مهندس سوییسی کارل مولر در اوایل دهه ۹۰ میلادی هستند. او در سفری به کره متوجه شد که پابرهنه راه رفتن روی مزارع نرم برنج درد زانو،کمر،تاندون آشیش را التیام می بخشد. او همچنین دریافت که مردم قبیله کنیایی ماسایی هیچگاه کمردرد نداشته و حتی به خاطر طرز ایستادن معروف هم هستند.با کنار هم گذاشتن این مولر دریافت که دلیل این است که آنها روی زمین هایی راه میروند که زیر پایشان فرو میرود.راه رفتن روی سطوح سخت مثل پیاده روها که انعطافی ندارند باعث درد کمرها شده است و همچنین مولر نتیجه گرفت که راه حل کفشی است با کفی منحنی و بدون پاشنه که میتواند حس راه رفتن روی شن نرم یا چمن را به مصرف کننده القا کند.

اولین نسخه ابتدایی کتانی های سری هلس واک در ۱۹۹۶ ساخته شده و تا سال ۲۰۰۰ حدود ۲۰۰۰۰ جفت در سوییس، اتریش ،آلمان فروخته شد.

این صنعت مدعی است که توانسته بلندی پا را به صفحه میکرو حرکتی به کار رفته در محصولش افزایش دهد که به این معنی است عضلات پا بیشتر تلاش کنند تا در حالت تعادل قرار بگیرند .

به گفته مخترعان این کفش با استفاده ای مناسب کفش های سری سلامتی عضلات بیکار را فعال میکند و طرز ایستادن ،طرز قدم برداشتن و فرم کلی بدن را بهبود بخشیده ،درد کمر،پهلوها و پاها حاکی از آن است که این کفش میتواند به از بین رفتن سلولیت و سوزاندن کالری های اضافه کمک کنند.

تحقیقی در دانشگاه شفلید بیانگر این بود که سری کفش ها برای زانوها ،پهلوها،مچ پا مفیدتر از کفش های معمولی است. تیم ورنون که سرپرست این تحقیق بوده می گوید پوشیدن این کفش ها مقداری از میزان خستگی می کاهد همچنین اگر از این کفش ها به خوبی استفاده شود می توانند میزان قدم های بلند شما را افزایش دهند که طبیعتا هر چه بیشتر قدم بلند بردارید زحمت بیشتری برای سلامتیتان کشیده اید.

Leave a Reply