۱. ساختن یک حساب کاربری

ساختن حساب کاربری در نت نظر بسیار ساده است. با استفاده از امکان ورود از طریق شبکه های اجتماعی شما می تواند به سادگی و حتی بدون ثبت نام وارد در نت نظر حساب کاربری بسازید. سپس به راحتی می توانید صفحه خود را بسازید و صفحات مورد نظر خود را رتبه دهی کنید.

۲. نام، شرکت و حرفه خود را ثبت کنید

ثبت کردن صفحه حرفه و فعالیت شما در نت نظر نیز بسیار ساده است. نت نظر ثبت کردن آدرس و اطلاعات تماس را با استفاده از نقشه گوگل برای شما ساده کرده است.

۳. توجه کاربران دیگر را به صفحه خود جلب کنید

اولین باری نیست که به یک دایرکتوری اینترنتی ، سایت مرجع سر می زنید و باور داشته باشید که آخرین بار نیز نخواهد بود. مشکل اکثر دایرکتوری ها درگیر شدن زیاد با عملکرد صفحات و فراموش کردن طراحی مناسب و زیبا برای صفحه است که کاربر را به خود جلب نمی کند. نت نظر توجه شما و همه کاربران را به خود جلب می کند چرا که ظاهر زیبایی دارد و عکس ها و گرافیک های مناسب و با کیفیتی دارد و نیز از نظر عملکردی در بالاترین سطح و با بیشترین امکانات است.

۴. فروشگاه اینترنتی خود را در صورت تمایل شروع کنید

امکانات فروش اینترنتی برای تک تک صفحات وجود دارد و بسته به نوع حرفه، محصولات مجازی، قابل دانلود، واقعی و نیز بن خرید و تخفیف ویژه بصورت مستقیم از طریق صفحه شما وجود دارد، و مبلغ دریافتی به حساب کارت یا بانک شما در همان لحظه ریخته می شود.

۴. در راه موفقیت بیشتر قدم بردارید